PolskiAngielski
+48 608 491 112 info@xeven.pl
» Botaniqa

Botaniqa

„Pielęgnacja” wg definicji Botaniqi, to odpowiedzialność za zdrowie i radość naszych czworonożnych przyjaciół. Produkty Botaniqa zawierają mie­szan­kę wyciągów roślinnych, uję­tych w unikalnych, innowacyjnych formułach, stworzonych by pielęgnować naturalną wital­ność i blask szaty.

 Formuły zamknięte w pięciu kategoriach o konkretnym przeznaczeniu: 

Love Me Long – to produkty stworzone do pielęgnacji psów o szacie długiej wymagającej specyficznej delikatnej a zarazem bardzo efektywnej pielęgnacji i zabezpieczenia.

For Ever Bath – kategoria produktów stworzona by wzmocnić, nawilżyć i umożliwić stosowanie dla każdego psa nie zależnie od struktury szaty.

White Me Up – piękna, błyszcząca szata bez przebarwień to przede wszystkim zasługa systematycznej, odpowiedniej pielęgnacji. W tej kategorii znajdują się produkty przeznaczone do wysycenia koloru oraz nadania pięknego połysku i blasku szacie.

Puppy My Sweet – nie ma nic piękniejszego niż wesoły szczeniaczek w domu. Puppy My Sweet kategoria stworzona do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry i szaty szczeniaczków. Użyte opatentowane ochronne kompleksy zapewniają idealną pielęgnację bardzo delikatnej skórze i szacie, dlatego też produkty z tej serii dedykowane są także dla psów ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii.

Tangle Free – szata bez kołtunów i zmechaceń? Dzięki produktom z serii Tagle Free ujarzmienie niesfornych kosmyków, pozbycie się kołtunów i zmechaceń będzie znacznie łatwiejsze.

Opracowując formuły chcieliśmy, aby produkty były naturalne, stworzone ze starannie dobranych składników oraz wydajne. Pracując nad linią Botaniqa udało się nam stworzyć produkty, które zachowują swoje pełne właściwości w rozcieńczeniu 1:5. Produkty niezwykle łatwo nałożyć i rozprowadzić, a następnie jeszcze łatwiej je wypłukać. Dlatego też ich stosowanie zapewnia nie tylko wspaniałe efekty pielęgnacyjne ale także niezwykłą przyjemność w zastosowaniu. 


Pielęgnacja naszych czworonożnych przyjaciół powinna być czynnością wzmacniająca więź między człowiekiem i Psem. Aby tak się stało potrzebna jest wiedza, jakość i zaangażowanie. Wszystkie te trzy elementy są solidnym fundamentem dla Botaniq’i. Produkcja została  zrealizowana na terenie Unii Europejskiej w certyfikowanej jednostce z wieloletnim doświadczeniem. Jednostka posiada certyfikat ISO 9001:2000 oraz posiada wdrożony i działający system HACCP oraz GMP.


Produkty zaprezentowane to pierwsze z szerokiej linii jaką jest Botaniqa. Systematycznie będziemy przedstawiać nowe, sprawdzone i niezwykle efektywne rozwiązania pielęgnacyjne ułatwiające i umilające systematyczną pielęgnację.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje

XEVEN © 2019 Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).