PolskiAngielski
+48 608 491 112 info@xeven.pl
» O nas

O nas


 
Jesteśmy zespołem ludzi, w których życiu od zawsze ważną rolę odgrywali czworonożni przyjaciele. Ich obecność w naszych domach doprowadziła nas do punktu, w którym jesteśmy w stanie przedstawić Państwu ofertę naszej firmy.
 
 
 
Pragniemy dostarczać Państwu rozwiązań sprawdzonych, rozwiązań które zapewnią oczekiwany efekt przy optymalnych kosztach. Naszym celem jest sprawienie aby posiadanie czworonoga było zawsze miłym oraz kojącym przeżyciem, a ich pielęgnacja nie była przykrym obowiązkiem lecz już zawsze była przyjemnością pogłębiającą więź łączącą właściciela z jego Ulubieńcem.
 
Pies, kot, fretka, świnka morska i wszystkie zwierzęta obecne w naszych domach powinny mieć właściwą opiekę oraz dostosowaną do ich potrzeb pielęgnację. Tylko wtedy będą one szczęśliwymi przyjaciółmi naszych domów i nas samych.
 
Zwierzęta domowe wieki temu wybrały człowieka jako swego towarzysza. Przyjmując je pod swój dach przejmujemy za nie odpowiedzialność, a otaczając je właściwą opieką jesteśmy w stanie pokazać im naszą miłość.
 
Pragniemy Państwa zapewnić, iż zrobimy wszystko co w naszej mocy aby dostarczyć Państwu odpowiednich produktów do pielęgnacji zwierząt.
 
 
Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do odwiedzania zakładki Wydarzenia gdzie na bierząco informujemy Państwa o nowościach i wydarzeniach związanych z naszymi Produktami.
 
 
 
 


Przejdź do strony głównej

Opinia o produkcie

Sprawdzałem i stwierdzam że jest b.dobry :)
Ocena produktu 5/5

Nasze nowości

XEVEN © 2019 Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).