Odżywka dla psów długowłosych | Long haired Dogs
Niesamowita odżywka stworzona na bazie naturalnych ekstraktów z masła Cupuaçu oraz Shea zapewnia idealną pielęgnację szaty psów długowłosych. Love Me Long Cupuaçu oraz Shea Conditioner nie tylko odżywia, ale także dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły – opatentowanego kompleksu uzyskiwanego z oleju szafranowego wzmacnia i zabezpiecza włos przed wpływem środowiska i wysoką temperaturą oraz sprawia, iż szata staje się prosta, gładka i pełna blasku. Przeznaczona głównie dla ras długowłosych takich jak Yorkshire terrier, Shih tzu, Afgany.
Love Me Long luksus, na który Twój Pupil zasługuje!
Produkt zawiera:
Naturane masło z owocu Cupuaçu i orzechów Shea
Formuła ułtwiająca rozczesywanie
Kompleks nawilżający
Skoncentrowana formuła - zalecane rozcieńczenie 1:5
Produkt NIE zawiera:
Parabenów
Kolorantów
Sylikonów
Składników pochodzenia zwierzęcego
Pochodnych ropy naftowej
Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki rozczesz Pieska i wykąp dokładnie. Do tego celu polecamyLove Me Long Cupuaçu & Shea Shampoo, który idealnie czyści, nawilża i odżywia włos. Zastosowanie szamponu z serii Love Me Long idealnie współgra z odzywką, co zapewnia uzyskanie optymalnych efektów pielęgnacyjnych. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Poświęć więcej uwagi miejscom, gdzie powstaje najwięcej kołtunów. Regularne stosowanie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej jedwabisty i zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak gorący strumień powietrza z suszarki czy zanieczyszczenia powietrza. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką przeczesując od czasu do czasu, aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Rozczesz włos i ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa.
W odstępach między kąpielami zalecamy stosowanie Love Me Long Spray do regularnego czesania i odświeżenia szaty.
Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja szaty długiej i półdługiej wymagającej odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. Polecany dla psów ras długowłosych takich jak: Yorkshire Teriers, Shih tzu, Charty Afgańskie, Lhasa Apso i psów o zbliżonej strukturze szaty.
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz, zadzwoń – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Sugerowana cena detaliczna: 219 PLN
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.